Preloader

قوانین و مقررات

اطلاعات کاربری:

کاربر باید اطلاعات صحیح خود را هنگام ثبت نام وارد کند در غیر اینصورت ما این حق را داریم در صورت مغایر نبودن اطلاعات، پس از بررسی، می تواند حساب شما را مسدود کند.

تبصره: در صورت عدم توجه به موضوع، به کاربر اطلاع داده و پس از سه روز اگر تغییری داده نشد سرویس کاربر مسدود و هیچ بکاپی به کاربر داده نمی شود.

منابع سخت افزاری سرور:

استفاده از منابع سخت افزاری سرور مانند Cpu, Ram, Network و … برای هر یک از مشتریان حداکثر تا ۱۰% ظرفیت کل در یک روز مجاز است. پرشین سرور دانلود هاست تنها مرجع قضاوت در مورد میزان بالای استفاده از منابع سرور است، هر سرویس میزبانی وبی که تشخیص داده شود فعالیتش با عملکرد صحیح سرور یا سلامت شبکه در تضاد است، با اخطار و پس از 24 ساعت عدم پاسخگویی معلق خواهد شد و ما مسئولیتی در قبال بازگشت وجه ندارد.

ارسال هرزنامه (Spam):

ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (که به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینکه این عمل ظرفیت سرور را پر می کند یا در سرویس دهی به مشتریان هاست اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای ما قرار دارند، ممنوع است

موارد فورس ماژور:

هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینکه ما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید که ادعای در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی ما تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

برنامه های اجرایی:

هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. برنامه های اجرایی را که با سایتهایی که توسط این ما میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

استفاده غیر قانونی:

خدمات میزبانی وب پرشین سرور دانلود هاست فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات (Backup):

پرشین سرور دانلود هاست از تمام اطلاعات سایتها و بانکهای اطلاعاتی مشتریان، به صورت منظم هفتگی، نسخه پشتیبان تهیه می کند اما بجز در مواردی که کتباً با مشتری به توافق رسیده باشد، مشتریان منحصراً و کاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتی که در مورد خاصی نیاز به بازیابی اطلاعات از دست رفته مشتری بود و نسخه پشتیبان ما به درستی عمل نکردند، ما به هیچ وجه مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی:

استفاده از سرویسها یا تجهیزات پرشین سرور دانلود هاست برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

مسئولیت مشتریان:

مشتریان ما مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر مشتریان ما را محترم بشمارند. پرشین سرور دانلود هاست این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات ارائه شده به مشتریانی که از خدمات پرشین سرور دانلود هاست به گونه ای استفاده می کنند که تأثیر مخربی بر دیگر مشتریانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید

اعمال تغییرات در سرویسها:

پرشین سرور دانلود هاست این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. ما می توانیم در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.

تمدید قراردادها:

جهت جلوگیری از قطع سرویس، مشتریان باید حداقل ۱ روز قبل از تاریخ انقضاء نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمدید به موقع دامنه و هاستینگ، پرشین سرور دانلود هاست هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت.

جریمه عدم پرداخت:

در صورت عدم پرداخت در زمان مقرر شده شامل هزینه های دیر کرد پرداخت خواهید شد.

جریمه دیرکرد بین %10 تا 30% می باشد.

توجه: در صورتی که سرویس شما حذف نگردیده باشد.

با توجه به شرایط سرویس های شما حداکثر تا 14 روز حذف نمی شود.

بازگشت وجه 24 ساعت:

در صورت عدم رضایتمندی شما با دلیل قانع کننده مبلغ شما با کسر 1000 تومان، وجه شما بازگشت داده می شود.

اقداماتی که در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد:

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. پرشین سرور دانلود هاست تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. پرشین سرور دانلود هاست حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که پرشین سرور دانلود هاست از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها پرشین سرور دانلود هاست بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین پرشین سرور دانلود هاست در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. پرشین سرور دانلود هاست هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به پرشین سرور دانلود هاست خواهد بود.

بازبینی در تاریخ 99/07/27

تماس : 09373689913

info@psdhost.ir